Mniej bramek, ale i tak ciekawie

• autor: admin, 2011-08-23 08:48

W drugiej kolejce padło mnie bramek niż ostatni bo "tylko" 30.
Najwięcej bramek kibice oglądali w Lubomii i Czyżowicach gdzie padło po 5, a najmniej bo "tylko" po 3 bramki w Raciborzu, Krzyżanowicach, Pszowie i Gorzycach. W poprzedniej kolejce niezłym wyczynem popisał się napastnik Nędzy który strzelił 4 bramki, w tej kolejce najwięcej trafień zanotował Jarosław Pawelec z Radlina.
Najlepszą obroną popisały się ekipy Pszowa, Radlina i Nędzy które zagrały na "zero z tyłu".
Jako jedyne bramek w drugiej kolejce nie strzeliły ekipy z Rymera, Górek i Pietrowic.

W rozwinięciu klasyfikacja strzelców oraz w zakładce Snajperzy Okręgówki ->

4 -Bronisław Kłosek (Nędza), Andrzej Krupa (Lubomia), Szymon Cichecki (Nędza)
3 - Adam Śmigielski (Ruptawa), Tomasz Świerzyński (Forteca), Jarosław Pawelec (Radlin), Dariusz Halszka (Syrynia)
2 - Krzysztof Śleziak (Górki), Tomasz Zieliński (Syrynia), Tomasz Wardęga, Grzegorz Brzoska (Pszów), Mirosław Pawlusiński (Gorzyce), Grzegorz Piełka (Jejkowice)
1 - Wojciech Grabiniok, Adrian Rosik, Marcin Hómin (Rafako), Tomasz Palasz, Rafał Mandera, Krzysztof Raszczok, Sebastian Sosna (Czyżowice), Maciej Wieczorek, Kamil Kuczok, Bartłomiej Sikorski, Adam Machulec (Forteca), Marcin Moskal (Rymer), Przemysław Pawliczek, Paweł Kulczyk (Gorzyce), Zbigniew Poloczek, Piotr Jęczmionka, Rafał Mitko, Daniel Tomiczek, Tomasz Karkoszka, Dawid Dąbek (Zawada), Dawid Pędzich, Kamil Jackowski (Radlin), Zbigniew Grasman, Radosław Szpak (Pszów), Przemysław Tasior (Ruptawa), Jacek Bażan (LKS Krzyżanowice), Grzegorz Taradejna (Ruptawa), Bartłomiej Socha (Lubomia), Marcin Paleń (Nędza), Michał Pieczka (Jejkowice), Marcin Ochojski (Syrynia), samobójcza 2 (dla Jejkowic od Syrynii, dla Nędzy od Pietrowic).