... a padło w niej 26 bramek. Najwięcej, bo aż 8 obejrzeli kibice w Pietrowicach gdzie padł wynik 6:2 dla gości z Rymera.
Trzem drużyną nie udało się powiększyć konta strzeleckiego (Zawada, Ruptawa i Nedza). Najlepszym atakiem w tej kolejce popisał się wspomniany Rymer oraz Jejkowice które strzeliły 4 bramki. Tylko jeden gospodarz nie pozwolił na wywiezienie ze swojego terenu nawet punktu (Jejkowice), w trzech meczach zanotowaliśmy remisy natomiast w czterech meczach lepsi okazali się goście (Radlin, Krzyżanowice, Rymer i Forteca). Trzech zawodników strzelało po 2 bramki i to oni są snajperami kolejki (Socha, Pancer i Michna).
13
Tomasz Świerzyński (Forteca)(+1)
10
Mariusz Frydryk (Krzyżanowice)(+1)
9
Adam Śmigielski (Ruptawa)
cd w rozwinięciu lub w zakładce snajperzy
8
Andrzej Krupa, Bartłomiej Socha (Lubomia)
7
Dariusz Halszka (Syrynia)
Szymon Cichecki, Bronisław Kłosek (Nędza)
Krzysztof Michna (Rymer)
6
Łukasz Bawoł (Pietrowice)
Marcin Moskal (Rymer)
5
Rafał Mandera (Czyżowice)
Mirosław Pawlusiński (Gorzyce)
Kamil Pancer (Jejkowice)
Łukasz Brzoska (Pszów)
4
Tomasz Zieliński (Syrynia)
Maciej Wieczorek, Bartłomiej Sikorski (Forteca)
Jarosław Pawelec (Radlin)
Zbigniew Grasman, Grzegorz Brzoska (Pszów)
Grzegorz Taradejna (Ruptawa)
3
Daniel Tomiczek (Zawada)
Daniel Lubszczyk (Forteca)
Mateusz Plecner (Syrynia)
Wojciech Podolak (Krzyżanowice)
Krzysztof Śleziak (Górki)
Łukasz Matuszek (Lubomia)
Kamil Jackowski (Radlin)
Wojciech Grabiniok (Rafako)
Michał Pieczka (Jejkowice)
Zbigniew Gutt (Rymer)
2
Tomasz Wardęga, Artur Sobala (Pszów)
Przemysław Pawliczek, Paweł Kulczyk, Marcin Ogierman (Gorzyce)
Grzegorz Piełka (Jejkowice)
Maciej Pawlisz, Marcin Hómin (Rafako)
Rafał Mitko, Dawid Dąbek (Zawada)
Dawid Pędzich, Dawid Zimoń, Klaudiusz Szweda (Radlin)
Paweł Krótki, Dawid Szymura, Marcin Kuźnik, Sebastan Mańka (Syrynia)
Bartosz Józefara (Krzyżanowice)
Adam Wrzask (Forteca)
Arkadiusz Tarasewicz (Górki)
Grzegorz Brózda (Lubomia)
Zbigniew Adamczyk, Tomasz Palasz (Czyżowice)
Grzegorz Kosiba (Pietrowice)
1
Adrian Rosik, Tomasz Pieczarek, Sławomir Pytlik, Łukasz Sombrowski, Grzegorz Woda (Rafako)
Krzysztof Raszczok, Sebastian Sosna, Artur Sosna, Mateusz Buko, Kamil Kucharski, Paweł Staniczek, Łukasz Raszczok (Czyżowice)
Kamil Kuczok, Adam Machulec, Daniel Grzonka, Mateusz Muras, Karol Hoła (Forteca)
Dawid Skrzyszowski (Gorzyce)
Zbigniew Poloczek, Piotr Jęczmionka, Tomasz Karkoszka, Rafał Wójt, Bartosz Hudek (Zawada)
Radosław Szpak, Bartosz Stawarski (Pszów)
Przemysław Tasior, Tomasz Zaręba, Przemysław Adamczyk, Michał Kołterniak, Kamil Kowal, Tomasz Kłus (Ruptawa)
Jacek Bażan, Krzysztof Pientka, Adrian Studniczek, Maciej Biegański, Dawid Fryt (Krzyżanowice)
Mariusz Makosz, Wojciech Matuszek, Przemysław Skrzeczowski, Andrzej Miensopust, Marcin Dzierżęga (Lubomia)
Marcin Paleń, Patryk Kornas (Nędza)
Marcin Ochojski, Wojciech Caniboł, Jakub Goraus, Arkadiusz Janeta, Krzysztof Błędowski (Syrynia)
Denis Musioł, Łukasz Haras, Jarosław Rachwalski, Adam Kiełtyka (Pietrowice)
Tomasz Zawada, Jarosław Galwas, Tomasz Sobeczko (Górki)
Adam Paprotny, Łukasz Kubica, Dariusz Odon (Jejkowice)
Mateusz Kurc, Tomasz Bednorz, Sebastian Pielczyk (Rymer)
samobójcza 2 (dla Jejkowic od Syrynii, dla Nędzy od Pietrowic).