Kilka dni minęło już od X kolejki w której padło 38 bramek z czego 24 zostały strzelone przez gospodarzy, a 14 przez gości.
Padł jeden remis (3ci z rzędu dla Rafako), dwa zwycięstwa gości i 5 zwycięstw gospodarzy.
Najwięcej bramek oglądano w Niedobczycach (Gdzie Rymer przegrywał już 3:1 by w końcówce przechylić szalę zwycięstwa) oraz w Krzyżanowicach. Snajperem kolejki Frydryk który ustrzelił hattrica.
Do tej pory (w dziesięciu kolejkach) padło 316 bramek co daję bardzo wysoką średnią 3,95 na mecz.
15
Tomasz Świerzyński (Forteca)(+2)
13
Mariusz Frydryk (Krzyżanowice)(+3)
10
Bartłomiej Socha (Lubomia)(+2)
Adam Śmigielski (Ruptawa)(+1)
cd w rozwinięciu lub w zakładce znajperzy
9
Krzysztof Michna (Rymer)
8
Andrzej Krupa (Lubomia)
Szymon Cichecki, Bronisław Kłosek (Nędza)
7
Dariusz Halszka (Syrynia)
Marcin Moskal (Rymer)
6
Łukasz Bawoł (Pietrowice)
5
Rafał Mandera (Czyżowice)
Mirosław Pawlusiński (Gorzyce)
Kamil Pancer (Jejkowice)
Łukasz Brzoska, Zbigniew Grasman (Pszów)
4
Tomasz Zieliński (Syrynia)
Maciej Wieczorek, Bartłomiej Sikorski, Daniel Lubszczyk (Forteca)
Jarosław Pawelec (Radlin)
Grzegorz Brzoska (Pszów)
Grzegorz Taradejna (Ruptawa)
Zbigniew Gutt (Rymer)
Paweł Kulczyk (Gorzyce)
Łukasz Matuszek (Lubomia)
Wojciech Podolak (Krzyżanowice)
Krzysztof Śleziak (Górki)
3
Daniel Tomiczek (Zawada)
Mateusz Plecner (Syrynia)
Kamil Jackowski (Radlin)
Wojciech Grabiniok, Maciej Pawlisz (Rafako)
Michał Pieczka (Jejkowice)
Marcin Ogierman (Gorzyce)
2
Tomasz Wardęga, Artur Sobala (Pszów)
Przemysław Pawliczek (Gorzyce)
Grzegorz Piełka, Łukasz Kubica (Jejkowice)
Marcin Hómin (Rafako)
Rafał Mitko, Dawid Dąbek, Bartosz Hudek (Zawada)
Dawid Pędzich, Dawid Zimoń, Klaudiusz Szweda (Radlin)
Paweł Krótki, Dawid Szymura, Marcin Kuźnik, Sebastan Mańka, Wojciech Caniboł (Syrynia)
Bartosz Józefara, Maciej Biegański, Dawid Fryt (Krzyżanowice)
Adam Wrzask, Karol Hoła (Forteca)
Arkadiusz Tarasewicz (Górki)
Grzegorz Brózda, Marcin Dzierżęga (Lubomia)
Zbigniew Adamczyk, Tomasz Palasz, Łukasz Raszczok (Czyżowice)
Grzegorz Kosiba (Pietrowice)
1
Adrian Rosik, Tomasz Pieczarek, Sławomir Pytlik, Łukasz Sombrowski, Grzegorz Woda (Rafako)
Krzysztof Raszczok, Sebastian Sosna, Artur Sosna, Mateusz Buko, Kamil Kucharski, Paweł Staniczek(Czyżowice)
Kamil Kuczok, Adam Machulec, Daniel Grzonka, Mateusz Muras (Forteca)
Dawid Skrzyszowski (Gorzyce)
Zbigniew Poloczek, Piotr Jęczmionka, Tomasz Karkoszka, Rafał Wójt, Grzegorz Szymiczek (Zawada)
Radosław Szpak, Bartosz Stawarski (Pszów)
Przemysław Tasior, Tomasz Zaręba, Przemysław Adamczyk, Michał Kołterniak, Kamil Kowal, Tomasz Kłus, Michał Ćmich (Ruptawa)
Jacek Bażan, Krzysztof Pientka, Adrian Studniczek (Krzyżanowice)
Mariusz Makosz, Wojciech Matuszek, Przemysław Skrzeczowski, Andrzej Miensopust (Lubomia)
Marcin Paleń, Patryk Kornas, Przemysław Kośmider, Adam Baron, Adrian Cichecki (Nędza)
Marcin Ochojski, Jakub Goraus, Arkadiusz Janeta, Krzysztof Błędowski (Syrynia)
Denis Musioł, Łukasz Haras, Jarosław Rachwalski, Adam Kiełtyka (Pietrowice)
Tomasz Zawada, Jarosław Galwas, Tomasz Sobeczko (Górki)
Adam Paprotny, Dariusz Odon (Jejkowice)
Mateusz Kurc, Tomasz Bednorz, Sebastan Pielczyk (Rymer)
Robert Skiba, Marcin Koczy (Radlin)
samobójcza 2 (dla Jejkowic od Syrynii, dla Nędzy od Pietrowic).