Buttony

Aktualności

Zwycięstwo U19

• autor: becks7, 2011-10-30 16:35

Juniorzy starsi KS RAFAKO w ostatnim spotkaniu w tej rundzie nie dali szans swoim rówieśnikom z Krzyżkowic wygrywając na terenie rywala 3:1. Sam mecz to typowy mecz walki, ciężko było operować piłką, do tego bardzo agresywnie nastawiony przeciwnik, który nie przebierał w środkach. Cały mecz dominowaliśmy na boisku, co chwile stwarzając sobie niezłe sytuacje do zdobycia gola. W pierwszej połowie bramkę na 1:0 zdobywa Mazurek po pięknej asyście Zawitkowskiego, gospodarze wyrównują po naszej nieudanej pułapce ofsajdowej strzelając nam bramkę do "szatni". W drugiej części gry zmieniamy ustawienie taktyczne, co przynosi efekt w postaci dwóch bramek (bomba Wiligera z 18m w samo okienko oraz sprytny strzał Dokupila po akcji Botorka). Reasumując: na wyjazdach gra nam się całkiem nieźle, gdyż notujemy 5 zwycięstw i 1 remis, potrafimy na trudnych boiskach zmobilizować się na teoretycznie słabszych przeciwników, podejmujemy walkę i za to należą się duże brawa! :)

Więcej w rozwinięciu.

U19: Naprzód Krzyżkowice - KS RAFAKO RACIBÓRZ 1:3 (1:1)

Skład:

Kałuża - W. Zając, Miszewski, Figurniak, Wiliger - Woniakowski (41' Budzyński), Zawitkowski, Mazurek, Błędowski - Botorek, Dokupil (75' Konieczko)

Unia - Krzyżanowice 2:1
Syrynia - Bogunice 13:0 (mecz zakończony po 40 minutach, goście nie wyszli na drugą połowę meczu)