Kolejny remis U19

• autor: becks7, 2012-09-09 14:23

W trzecim spotkaniu rundy jesiennej juniorzy starsi KS RAFAKO notują drugi remis z rzędu. Tym razem remis wywozimy z trudnego terenu jakim niewątpliwie jest boisko w Pszowie, a miejscowy Górnik zawsze był dla nas niewygodnym rywalem. Pierwsza polowa, którą przegraliśmy 0:1 była bardzo niemrawa w naszym wykonaniu, a i tak stwarzaliśmy sobie niezłe sytuacje podbramkowe, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki rywala. Druga polowa była już dużo lepsza, wprawdzie dostaliśmy bramkę z niczego na 2:0, jednak później zdominowaliśmy przeciwnika wyrównując stan meczu na 2:2 (Woniakowski, Mazurek). Mieliśmy także swoje szanse w końcówce spotkania min. atomowy strzał Figurniaka z rzutu wolnego i fantastyczna obrona bramkarza gospodarzy.

Remis z jednej strony traktujemy jako sukces gdyż podnieśliśmy się po dwóch straconych bramkach, z drugiej strony traktujemy go jako porażkę, ponieważ rywal był w naszym zasięgu, a mecz spokojnie do wgrania.

Więcej w rozwinięciu.

U19: Górnik Pszów - KS RAFAKO RACIBÓRZ 2:2 (1:0)

Skład:

Maurer - Błędowski, Miszewski, Figurniak, Czerner - Woniakowski, Płaszczyński, Postolak, Mazurek - Spytkowski (55' Morcinek), Dokupil (75' Konieczko)

Bramki:

1 - Woniakowski, Mazurek.

Pozostałe wyniki:

Nędza - Rudy 1:3