Buttony

Aktualności

Zwycięstwo U19

• autor: becks7, 2012-10-21 14:38

Kolejne spotkanie juniorów starszych KS RAFAKO za nami. Pomimo sporych osłabień kadrowych tego dnia zwyciężyliśmy na własnym obiekcie drużynę LKS Buk Rudy Wielkie 2:1 (2:1). Pierwsza połowa to nasza pełna dominacja, jednak to rywal wyszedł na prowadzenie po udanie przeprowadzonym kontrataku. Szybko odpowiadamy bramką kontaktową, a premierowe trafienie w tym sezonie zaliczył Daniel Wramba po ładnej zespołowej akcji. W 30 min spotkania, grając w osłabieniu zdobywamy drugiego gola, a strzelcem bramki Tomasz "reaktywacja" Figurniak, który zachował najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu pod bramką przeciwnika. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu jednak świetnie interweniował bramkarz drużyny gości. Druga połowa to przewaga drużyny przyjezdnej, my ograniczyliśmy się do obrony, która była monolitem i nie dopuściła rywala do klarownej sytuacji bramkowej. Brawa za walkę do końca!