Kolejka XIII

• autor: admin, 2012-10-26 12:19

Przed nami trzy decydujące o układzie jesiennej tabeli spotkania. W najbliższy weekend w ramach XIII kolejki na Łąkową przyjeżdża Polonia Łaziska Rybnickie. Dla kogo "trzynastka" okaże się pechowa, a dla kogo szczęśliwa? Rafakowcy i ich kibice są zgodni, zwycięzca może być tylko jeden - KS RAFAKO.

Polonia to tegoroczny beniaminek i zarazem jest to jej pierwszy sezon na tym szczeblu w krótkiej historii tego klubu.

Beniaminkowie mają to do siebie, że są nieobliczalni, raz potrafią wygrać wysoko, a raz ponieść niespodziewaną porażkę. Rafakowcy podbudowani zwycięstwem w ostatnim spotkaniu, Polonia podbudowana zwycięstwem nad Gorzycami. Tak więc obie drużyny wyszły zwycięsko w ostatnich konfrontacjach - emocji na pewno nie zabraknie. Jesteśmy bardzo skoncentrowani, świadomi tego, że będzie trzeba na boisku zostawić dużo zdrowia i przede wszystkim serca aby myśleć o zwycięstwie, tak jak na Czyżowicach. Wpadek w tej rundzie już być nie może i o nich, właśnie wpadkach decydowaliśmy przede wszystkim My sami, więc Panowie, aby wygrać trzeba być maksymalnie zdeterminowanym, czego wszyscy Wam życzymy. Rafakowcy - JAZDA!

Kibiców serdecznie zapraszamy!

Zbiórka dla zawodników 13.50.