Ostatnia kolejka trampkarzy

• autor: admin, 2013-10-25 14:05

W sobotę o godzinie 11:00 trampkarze Rafako zagrają ostatni mecz w tym roku na dużym boisku, w dodatku jest to mecz bardzo ważny.

Cel na ten mecz jest prosty - zgarnąć 3 punkty.
Osiągnięcie celu piekielne trudne - przyjeżdża lider z Pietrowic.

Na początku sezonu i po pierwszych kolejkach wydawało się że ciężko będzie chłopakom rywalizować z najlepszymi w naszej grupie, jednak po kilkunastu treningach, kilku porażkach, ostatnim miejscu w grupie przyszedł efekt w postaci dobrej frekwencji na treningach, dużej ilości zawodników oraz ... zaczęły się zwycięstwa które przed ostatnią kolejką usytuowały nas na IV miejscu. Z ostatnich siedmiu spotkań przegraliśmy tylko jedno spotkanie ulegając Unii Racibórz.
W przypadku zwycięstwa miejsca nie poprawimy, ale zagwarantujemy sobie na wiosnę start w rozgrywkach z mocniejszymi zespołami zajmującymi odpowiednio miejsca III i IV w swoich grupach. Porażka lub remis przy ewentualnym zwycięstwie Rudnika nad Kobylą lub Borucina nad Unią spowoduje że któraś z tych drużyn zepchnie nas na miejsce V i grę na wiosnę ze słabszymi drużynami a wiec tymi które w swoich grupach zajmą odpowiednio miejsca V i VI.
Kiedyś nierealne, teraz przy pełnym zaangażowaniu, dyscyplinie na boisku i maksymalnej koncentracji możemy osiągnąć nasz cel  - trudny - ale spokojnie do zrobienia.

Zbiórka dla zawodników o 10:15.