Buttony

Aktualności

Dramat juniorów w Lubomi!

• autor: becks7, 2014-05-25 20:40

Juniorzy starsi KS RAFAKO przegrywają drugi mecz z rzędu różnicą jednej bramki. Tym razem musieliśmy uznać wyższość drużyny Silesii Lubomia, która pokonała nas 3:2 (2:0).

Mecz rozegrany został na bocznym boisku rywala. Pierwsza połowa rozpoczęła się fatalnie dla naszego zespołu gdyż po 20 sekundach przegrywaliśmy już 0:1 po samobójczej bramce Ligockiego, a w 20 minucie gospodarze dołożyli drugiego gola wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego.

W drugiej połowie w ciągu dziesięciu pierwszych minut doprowadziliśmy do wyrównania (bramki Lukaszka i Marcinka) i mecz rozpoczął się na nowo. Nasza drużyna nie schodziła z połowy przeciwnika, który tylko wybijał piłki do przodu i kiedy wydawało się, że kolejne bramki są kwestią czasu do pracy zabrał się arbiter dzisiejszego spotkania pan Antoni Krybus, który najpierw w ciągu minuty pokazał naszemu zawodnikowi dwie żółte kartki ( w konsekwencji czerwoną), a 5 minut później podyktował rzut karny dla gospodarzy, który został wykorzystany (był to pierwszy strzał na bramkę Miszewskiego w drugiej połowie). Do końca spotkania pan sędzia "pilnował wyniku", tak więc nasza osłabiona drużyna nie zdołała doprowadzić do wyrównania.

Kolejne spotkanie rozegramy na swoim stadionie, a naszym przeciwnikiem -> Zameczek Czernica (01.06.2014 godzina 11:00)