KS Rafako Racibórz - strona oficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kolejka nr 4 Przywozimy z Czernicy komplet punktów

• autor: gregory-w, 2017-09-02 22:09

Sobota 2 wrzesień 2017, godzina 16:00.

LKS Zameczek Czerncia - KS RAFAKO Racibórz 0:2

Wracamy z Czernicy z tarczami w rękach. Dwie bramki Piotra Cerkowniaka w 43 i 91 minucie spotkania dają Nam pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie i trzeci mecz bez straconej bramki. W pierwszej połowie spotkania podopiecznym Grzegorza Jakosza udało się zdominować gospodarzy aczkolwiek pomimo kilku niezłych sytuacji długo nie udawało się zdobyć gola. Dopiero w 43 minucie meczu odważne wejście w pole karne Łukasza Harasa dało wyśmienitą okazję do zdobycia gola. Sędzia dzisiejszego spotkania Pan Tomasz Szczepanik z Katowickiego ZPN bez wahania wskazał na 11-sty metr, którego na gola zamienił Pietrek Cerkowniak. Druga połowa zupełnie odmieniła oblicze meczu. Gospodarze zaatakowali większą liczbą zawodników, zmuszając nasz zespół do głębszej defensywy i gry z kontry. Dwukrotnie zakotłowało się pod naszą bramką, że tylko refleks Grzegorza Wytrzymałego uratował Rafakowców przed stratą bramki. Ciągłe ataki gospodarzy otworzyły naszej drużynie okazję na stwarzanie kontr. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał wprowadzony w drugiej połowie Asahi Watanabe ale już w 91 minucie kapitalna kontra zakończyła się drugim golem. Fantastycznie z własnej połowy rozpędził się Damian Mazurek. Minął środkiem pola dwóch rywali, otwierając sobie drogę do bramki. Wpadł w pole karne, odegrał do wbiegającego obok Pietrka Cerkowniaka, który dopełnił formalności i zapewnił naszej drużynie drugie zwycięstwo w obecnym sezonie. Gratulacje !!!

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

KS Rafako RacibórzLKS Naprzód Czyżowice
KS Rafako Racibórz 3:0 LKS Naprzód Czyżowice
2018-06-09, 17:00:00
Racibórz, ulica Łąkowa 33 Sędziowali: Nowak Adam, Wieczorek Stanisław, Wala Robert
    relacja »

APN Odra Wodzisław Śląski 0:0 LKS Granica Ruptawa
KS Rafako Racibórz 3:0 LKS Naprzód Czyżowice
KS 1905 Krzanowice 0:4 LKS Forteca Świerklany
KS Naprzód Borucin 4:3 KS Przyszłość Rogów
MKS 32 Radziejów - Popielów 2:5 KS Polonia Marklowice
LKS Gwiazda Skrzyszów 1:5 LKS Zameczek Czernica
KS Płomień Połomia 2:4 LKS Naprzód 32 Syrynia
LKS Naprzód 46 Zawada 0:14 LKS Krzyżanowice

pon.

07-2018

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Oświadczenie

Administrator strony ksrafako.futbolowo.pl informuje, iż czynności związane z kopiowaniem i powielaniem informacji bez zgody administratora są zabronione i podlegają karze. Dodatkowo komentarze które obrażają, poniżaja czy prowokują mogą zostać usunięte.