Kolejka nr 4 Przywozimy z Czernicy komplet punktów

• autor: gregory-w, 2017-09-02 22:09

Sobota 2 wrzesień 2017, godzina 16:00.

LKS Zameczek Czerncia - KS RAFAKO Racibórz 0:2

Wracamy z Czernicy z tarczami w rękach. Dwie bramki Piotra Cerkowniaka w 43 i 91 minucie spotkania dają Nam pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie i trzeci mecz bez straconej bramki. W pierwszej połowie spotkania podopiecznym Grzegorza Jakosza udało się zdominować gospodarzy aczkolwiek pomimo kilku niezłych sytuacji długo nie udawało się zdobyć gola. Dopiero w 43 minucie meczu odważne wejście w pole karne Łukasza Harasa dało wyśmienitą okazję do zdobycia gola. Sędzia dzisiejszego spotkania Pan Tomasz Szczepanik z Katowickiego ZPN bez wahania wskazał na 11-sty metr, którego na gola zamienił Pietrek Cerkowniak. Druga połowa zupełnie odmieniła oblicze meczu. Gospodarze zaatakowali większą liczbą zawodników, zmuszając nasz zespół do głębszej defensywy i gry z kontry. Dwukrotnie zakotłowało się pod naszą bramką, że tylko refleks Grzegorza Wytrzymałego uratował Rafakowców przed stratą bramki. Ciągłe ataki gospodarzy otworzyły naszej drużynie okazję na stwarzanie kontr. Najpierw sytuacji sam na sam nie wykorzystał wprowadzony w drugiej połowie Asahi Watanabe ale już w 91 minucie kapitalna kontra zakończyła się drugim golem. Fantastycznie z własnej połowy rozpędził się Damian Mazurek. Minął środkiem pola dwóch rywali, otwierając sobie drogę do bramki. Wpadł w pole karne, odegrał do wbiegającego obok Pietrka Cerkowniaka, który dopełnił formalności i zapewnił naszej drużynie drugie zwycięstwo w obecnym sezonie. Gratulacje !!!

...