Buttony

Aktualności

Niewykorzystane sytuację się mszczą...

• autor: magik-83, 2010-08-14 22:18

Tak krótko można nazwać nasz nieudany wyjazd do Szczejkowic... Gdyby wykorzystać połowe z tego co mieliśmy...ehh. Bramki tracimy po indywidualnych błędach i niestety...przegrywamy 2:0. Borowik strzela w 36 i z karnego w 64 minucie po akcjach, które sami sprezentowaliśmy. Płacimy tak zwane "frycowe" po awansie i dziękujemy za lekcję "jak wykorzystywać błędy przeciwnika", a tych w meczu na pewno zrobiliśmy mniej.  Przeciwnik nasze wykorzystał, a my jego nie więc pozostaję się uczyć i szybko wyciągnąć wnioski bo już za tydzień przyjeżdżają zawodnicy z Krzyżanowic.