Buttony

Aktualności

Porażka w Lubomii

• autor: magik-83, 2010-09-06 14:57

Niestety, ale przegrywamy po słabym meczu w naszym wykonaniu 2:0 na trudnym terenie w Lubomii... Trzeba szybko zapomnieć o piekielnie niecelnych podaniach i zastanowić się dlaczego oddaliśmy 3 punkty bez walki nie wspominając o tym, że w piątym meczu prowokujemy już trzeci rzut karny... Panowie, pełna mobilizacja, w sobotę przyjeżdzaja do nas Czyżowice. Trzeba coś udowodnić!

Relacja Zizou juz pod wynikiem meczu po prawej stronie.

• Komentarzy [8]
  • czytano: [982]

autor: ~seój 2010-09-06 16:07:29

avatar w pierwszej połowie zdecydowanie lepsza Lubomia,w drugiej gra sie bardziej wyrównała gdyż nasi podjęli walke na całego,lecz nie udało się strzelić bramki, ale końcówka znowuż należała do dobrze grającej w tym dniu Lubomi.Mam nadzieję że w następnych meczach pójdzie nam dużo lepiej.

autor: ~kibic 2010-09-06 18:21:44

avatar mecz był ciekawy... owszem, podania niezbyt dokładne, ale cały czas sie coś działo.. nie było chwili odpoczynku ani dla was, ani dla Lubomi! moim zdaniem mecz był wyrównany, a druga połowa zupełnie inaczej by wyglądało gdyby nie ten cholerny karny... panowie i tak jesteście wielcy!!! a w sobote dajcie czadu!! trzymam kciuki

autor: ~pr 2010-09-06 19:52:38

avatar mylicie sie hehe, jesli ktorys z Was mysli ze Czyzowice to chlopcy do bicia i pewne 3 pkt...gruuubo sie myli.Naprzod ma solidny skłąd bez gwiazd, wyrownany i walczący,bardzo młody ( srednia kolo 20-21 lat ) wiec uwaga!!!! Łatwo nie bedzie

autor: ~od środka 2010-09-06 20:20:48

avatar napewno nikt z nas nie podejdzie do Czyzowic lekceważąco!!!

autor: ~andrzej3030 2010-09-07 07:11:30

avatar Karny na początku drugiej połowy podciął wam skrzydła. Jak wspomniał kolega na brak walki nie można było narzekać – jak dla mnie remis byłby sprawiedliwy.

autor: ~neutral 2010-09-07 09:45:00

avatar Mówisz o sprawiedliwym remisie,to żeś nie był na tym meczu,albo w ogóle nie masz pojęcia o piłce,Rafako nie podjęło walki bo im przeciwnik nie pozwolił na to.Sprawiedliwym byłby wynik 5-0,góra 5-1!

autor: Gaazel 2010-09-08 11:21:32

Profil Gaazel w Futbolowo Zgodzę się jeśli weźmiemy pod ocenę pierwszą połowę, w której Rafakowcy rzeczywiście nie pokazali się z dobrej strony. Po pierwsze dlatego, że Lubomia zagrała bardzo agresywnie, ale jest też druga strona medalu - Rafako zagrało zbyt bojaźliwie i mało odważnie. Druga połowa była wyrównana i co do tego nie można mieć wątpliwości. Tak czy inaczej, Lubomia sobie te 3 punkty wywalczyła.

autor: ~4256237 2010-09-15 22:22:41