Buttony

Aktualności

Porażka w Pietrowicach

• autor: magik-83, 2010-09-20 07:23

Niestety, nie udał nam się wyjazd do sąsiednich Pietrowic Wielkich. Zagraliśmy dobry mecz, ale tylko do 55 min kiedy to popełniamy prosty błąd i przegrywamy od tego momentu 1:0. Kończy się wysoko, bo 3:0. Kto wie co by było gdybyśmy to my strzelili pierwsi bramkę jeszcze w pierwszych 45 minutach kiedy gramy chyba najlepszy mecz w tym sezonie...A tak pozostaje straszny niesmak i smutek. Ciągle zbieramy bezcenne doświadczenie które mniejmy nadzieje zaprocentuje już w przyszły weekend gdy odwiedzi nas Rymer.

Relacji ZIZOU niestety w tym tygodniu nie będzie. Czekamy na zapowiedź następnego, sobotniego meczu.