Buttony

Aktualności

Trzecia gra za nami

• autor: magik-83, 2011-02-06 14:30

Atomowym uderzeniem rozpoczęliśmy to spotkanie, bo po 30 minutach prowadziliśmy 4:0. Póki co stać nas właśnie na tyle jeżeli chodzi o konsekwentne realizowanie taktyki, ale do rozpoczęcia rundy wiosennej jeszcze ok 2 miesięcy. Mamy czas żeby popracować nad tym by ta konsekwencja trwała 90 minut, i to w każdym meczu. Trzeba nadmienić, że w meczu tym wystąpiło trzech 16sto latków, a jeden z nich zdobył nawet bramkę. Brawo!

Rafako - LKS Rój 6:4 [4:1]

Kałuża - Pikuła, Wojciechowski, Baran, Sombrowski, Urbisz, Cieszyński, Filipek, Skopiński, Puzio, Zajda, Pawlisz, Zieliński, Grabiniok, Rosik, Pytlik, Ulański, Wojda

Bramki: 2x Grabiniok, Pytlik, Pikuła, Rosik, Wojda (k)