Jedziemy dalej!

• autor: admin, 2011-05-06 11:34

Już jutro, czyli w sobotę o g. 17 Rafakowcy spotkają się z Rymerem. W tabeli nasz najbliższy przeciwnik zajmuję obecnie 10 miejsce w tabeli tracą do nas tylko dwa oczka. Z pewnością będzie się chciał zrewanżować za rundę jesienną gdzie poległ na Łąkowej 5:0. W dotychczasowych meczach na jesień Rymer spisuje się całkiem nieźle, wygrał dwa spotkania (w Nędzy i u siebie z Czyżowicami), tyle samo zremisował (u siebie ze Skrzyszowem i na Połomii) oraz poniósł trzy porażki (u siebie z Syrynią i Krzyżanowicami oraz na Jejkowicach). Bramki 9-11. Na pewno jest to nieobliczalny przeciwnik z którym każdy musi się liczyć, a dodatkowo potwierdza to fakt, że zawodnicy z Niedobczyc w zaległym meczu z GKS odnieśli bardzo cenny remis.

Statystyki Rafakowców każdy zna więc nie będziemy ich tutaj przybliżać. Złość po nie wygraniu meczu z Pietrowicami jest widoczna w naszych szeregach, a dodatkowego smaczku dodaje fakt, że szykuję się rotacja w składzie więc każdy czeka i rwie się do gry, aby drugi raz w tym sezonie odnieść podwójne zwycięstwo. Wiemy na co nas stać, ostatnie mecze to potwierdzają. To będzie nasza runda!

Obiekt Rymera po remoncie prezentuję się bardzo ładnie więc RAFAKOWCY -> DOSTOSUJCIE SIĘ DO NIEGO!!! Bojowe nastawienie i do roboty!

Powodzenia!

Zbiórka dla zawodników o 15 pod Zetą lub 15.45 na miejscu.

autor: ~somber 8 2011-05-06 21:12:20

avatar Tylko wygrana.. 0:1