Buttony

Aktualności

U-19 gromi w małych derbach!

• autor: becks7, 2011-05-29 19:07

Juniorzy KS RAFAKO w swoim kolejnym pojedynku nie pozostawili żadnych złudzeń rówieśnikom z Płoni aplikując rywalowi dwu-cyfrówkę w meczu wyjazdowym. Wynik 12-0 całkowicie oddaje to co działo się na boisku przez pełne 80min, gdzie dominowała tylko i wyłącznie nasza drużyna. Wynik 2-0 do przerwy nikogo nie zadowalał, więc w drugiej połowie pokazaliśmy na co nas stać :) Na 'ciężkim boisku' całkiem nieźle operowaliśmy dziś piłką i to bardzo nas cieszy. Brawa dla całej drużyny za ambitną i mądrą grę!

Już dziś wiadomo, że mistrza grupy poznamy za 2 tygodnie w ostatniej serii gier, ale na chwile obecną lider nadal w Raciborzu! :)