Buttony

Aktualności

Byliśmy blisko...

• autor: admin, 2011-06-12 11:31

...sprawienia niespodzianki w Jastrzębiu. Brakło na prawdę niewiele, a kto wie czy gdyby mecz trwał jeszcze z 10minut nie doprowadzilibyśmy do wyrównania. Szczęście w tym meczu było zdecydowanie po stronie lepszej drużyny, bo do sparowania obu strzałów GKS-u zabrakło naprawdę niewiele...Pozostaje niedosyt bo zagraliśmy dobre spotkanie i mimo że przegrywaliśmy już 2:0 potrafiliśmy ciągle gonić wynik. Po fantastycznej akcji całej drużyny strzeliliśmy (po asyście Pawlisza i strzale Grabinioka) bramkę kontaktową, ale tak jak już było wspomniane zabrakło na wyrównanie czasu. Teraz czas na ostatnie rozstrzygnięcie i zgarnięcie 3 punktów w ostatniej kolejce gdy na Łąkową zawita „uwielbiana” przez nas Połomia. Nikt nawet nie dopuszcza możliwości straty przez Rafakowców jakichkolwiek punktów i już w drodze powrotnej z Jatrzębia głośno o tym mówiliśmy więc Panowie, koncentracja od tego momentu!

poniżej link do galerii z meczu umieszczonej na stronie Jastrzębia

• Komentarzy [17]
  • czytano: [967]

autor: ~do autora 2011-06-12 12:27:11

avatar Ty chyba na innym meczu byłeś

autor: ~a co Ci się tutaj nie podoba? 2011-06-12 13:17:46

avatar wszystko zostalo napisane, byliście lepsi a dla nas sukcesem bylby remis, chyba ze admin mial napisac ze byliscie slabsi, bo nie wiadomo o co Ci typku chodzi

autor: ~gks 2011-06-12 19:57:53

avatar Graliscie słabo. Nasi piłkarze w zupełnie wakacyjnej formie spokojnie was pyknęli. Watpie czy się spocili nawet. Taka jest prawda o tym meczu.

autor: ~Adik8 2011-06-12 20:48:23

avatar Powiem Ci że sie spocili ;) Bo z Gitary sie tak pot lał że mnie pochlapał : )

autor: ~GKS 1962 2011-06-13 13:15:33

avatar Admin chyba byłeś na innym meczu.Ponad 10 minut Rafako nie wyszło ze swojej połowy, grali bojaźliwie i pilnowali całą 11 swojej bramki. Dziw bierze że do przerwy skończyło się tylko na 1-0... Najgorzej grająca drużyna jaka widziałem w tym sezonie na Harcerskiej, Pszów o wile lepiej grał od Was pomimo wysokiej przegranej 1-6. Wasi grajki byli żałośni w drugiej połowie, przewracali się jak dzieci!!!

autor: ~kibic 2011-06-13 14:13:03

avatar hehe, zapatrzeni w siebie gorole, gwiazdeczki, poczekajcie na IV lige to się obudzicie z ręką w nocniku! mało brakło a juniorzy z Rafako by wam dokopali

autor: ~anonim 2011-06-13 14:14:30

avatar aha, i jeszcze jedno - gdyby nie Gitara to byście nawet w pierwszej 5 nie byli, całować mu stopy i nosić buty dzięcioły!

autor: ~ja 2011-06-13 16:32:40

avatar za 2 lata pykniemy Jastrzębie w 4 lidze :)

autor: ~hehe 2011-06-13 16:38:54

avatar oczywiście gwiazdy z rafako zawsze najlepsze...;) czemu nie jesteście chociażby w pierwszej 3 jeżeli tacy zajebiści jesteście? prawda jest jedna - byliście lepsi od jastrzębia..przez jakieś 5-7 minut. czyli jakieś 5% meczu. życzę wam, żebyście sie w przyszłej okręgówce "obudzili z ręką w nocniku". Pozdro!

autor: ~-.- 2011-06-13 17:36:44

avatar 5-7 minut to 5% meczu? Mecz trwa 90 minut + około 3minuty, więc 5 minut to 5,38%, 7 minut to 7,5%, więc należałoby napisać, że to około 6,5% czasu gry. Dziękuję.

autor: ~andrzej 2011-06-13 18:59:38

avatar Mecz był na remis i tyle - brakowało mi kibicowania Jastrzębi.

autor: Qwazimodo 2011-06-13 19:48:10

Profil Qwazimodo w Futbolowo Andrew - jastrzębi tysz nie widziołech i tysz nie słyszołem !!!

autor: ~gks 2011-06-13 20:06:29

avatar Gitara to z auta wyjdzie i jest spocony. Słaby mecz z bardzo słaba drużyna. To tyle .

autor: ~pytanie 2011-06-13 20:52:01

avatar Hmm nie potrzebujecie zgody autora zdjęć na umieszczanie ich tutaj? Chodzi mi o tą fotkę przy newsie

autor: ~anonim 2011-06-13 22:19:42

avatar myślę ze autor jest podpisany na zdjęciu i chyba nie maiałby pretensji...w końcu to reklama dla niego

autor: ~rafako 2011-06-13 23:52:55

avatar tak powaznie to co tak uczepiliscie pana gitary?? pytam? i naszych kibicow! panowie ten facet ma 38 lat kariere za soba,, i strzela jak chce gdzie chce!! i nie jeden powinien brac przyklad z mlodych! taka jest prawda! chcialbym zeby pan gitara gral u nas! nie wstydze sie to napisac!! i nie obchodzi mnie jego pocenie!! buty powinniscie niktorzy mu nosic!! tak panowie! pozrawiam.

autor: ~GKS 1962 2011-06-15 15:48:05

avatar www.portal.tvkanon.pl/program/ogladaj/24 63/gks-1962-jastrzebie-rafako-raciborz.t v Skrót i bramki z meczu GKS - Rafako.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.